Evden Eve Nakliyat hayatımızın hemen hemen her alanında ihtiyacımızın olduğu bir kavramdır. İnsanlar taşınmak ya da bir yerden başka bir yere kolay taşınamayan eşyalarını götürmek için nakliye firmalarından yardım alırlar. Günümüzde de bilindiği üzere çok fazla denilebilecek kadar nakliyat firması bulunmaktadır. Lakin bu hepsine güvenebileceğiniz anlamına gelmez.

Siz değer verdiğiniz eşyalarınızı güven ile taşımak istersiniz. Ama çoğu firma sizin eşyalarınıza sizin verdiğiniz değeri vermez ve bazen eşyalarınız zarar görebilir. İşte bu gibi durumlarda nakliyat hizmetlerini en doğru şekilde sağlayan firmaya ihtiyaç duyarsınız. Eşyalarınız zarar gördükten sonra üzülmektense nakliye işinin en başında doğru firmayı seçmek çok önemlidir. İşte tam bu noktada size sunduğumuz hizmetler ile karşınızdayız.
1. Nakliye ve hasarlara karşı sigortalı hizmet
2. Montajlı ürünlerin demontajı ve paketlenmesi
3. Diğer eşyaların kutulanması, sarılması ve paketlenmesi
4. Taşınılan yeni adreste demontajı yapılan mobilyaların montajı

Direk Evden Eve Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren firma eksperi tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. Müşteri ile Direk Evden Eve Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Direk Evden Eve Nakliyat’ın bir formeninin bulunduğunu ve müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir.

Her paket alındığı oda ismi verilir ve numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir.