Kıbrıs nakliye, lojistik ve taşımacılık hizmetlerinde uzman kadromuz, sizlere bu konudaki en kaliteli ve ekonomik servisleri sunmayı kendisine görev edinmiştir.

Yüklemelerinizi gayet titiz bir şekilde, varış noktalarına en doğru zamanda ulaştırmak daima önceliğimiz olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Kıbrıs nakliye hizmetlerimizi belirli aralıklar ile parsiyel (grupaj) şekilde de gerçekleştirmekteyiz. Parsiyel yüklemelerimiz daha önceden planlanarak oluşturulduğundan ekonomik fiyatlar sunabilmekteyiz.

Günümüz koşullarında ticaret yapabilmenin temel kurallarından bir tanesi de maliyetleri çok iyi ayarlayabilmekten geçmektedir. Nakliye maliyetleri ise bu maliyet kalemlerinin en önemlilerinden bir tanesidir. Kıbrıs nakliye hizmetlerimizde yükleriniz ve ürünleriniz en iyi nakliye maliyet yani navlun ücretlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

 

Sıklıkla yinelenen kıbrıs nakliye servslerimiz ile uygun maliyet avantajını sağlamakta ve siz işinize konsatre olmuşken sizin yerinize Kıbrıs nakliye ve lojistik organizasyonlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz

.